Hakkımızda

Kısa dönem ve Uzun Dönem araç kiralama sektörüne farklı bir anlayış getirecek olan, yeni hedef araç kiralama sloganı ile faaliyete geçen Niv Motor, Niv Otomotiv’in sektöründe ayrışan, fark yaratan bir anlayışla müşterilerine hizmet vermeyi hedefliyor.

%100 Niv Otomotiv sermayesi ile kurulan Niv Motor, global bir marka olma vizyonuna sahip Kurumsal rent a car markasıdır. İş veya özel maksatla kiralama yapan müşterilerin, beklentileri doğrultusunda kurumsallığa sahip ama aynı zamanda da kendi ülkelerine ait ve samimi buldukları bir marka beklentileri düşünülerek ortaya çıkarıldı.

Niv Motor markasını, diğer global ve kurumsal rent a car şirketlerinden ayrıştıran en önemli özelliği, tamamen müşterilerinin konforu ve mutluluğu düşünülerek geliştirdiği, teknolojik altyapısıdır.

Niv Motor, araç kiralama sürecinin her adımında güven ve destek sağlıyor. Müşterinin tüm beklentilerini göz önünde bulundurarak ürün ve hizmetlerini geliştiren Niv Motor, araç kiralayan müşterinin ihtiyaç duyabileceği her konuda teknolojiyi kullanarak, beklentilerin üzerinde hizmet sunmayı hedefliyor.