Peugeot 3008 Veya Benzeri B-I1

292
Günlük
Peugeot 3008 Veya Benzeri B-I1
  • Dizel
  • Otomatik
  • Dijital
  • 300 lt

ARAÇ HAKKINDA

Kış lastikli araçlarımızda, kış lastiği bedeli kiralama sırasında ofislerimizde günlük 29 TL +kdv olarak ücretlendirilecektir.

Ofiste ödeme olarak araç kiralıyorsunuz.Kiralamanız ile ilgili ödeme tercihinizi değiştirmek için aşağıdaki seçenekleri kullanabilirsiniz.
Günlük araç kiralama hizmetinde kilometre kullanım hakkı günlük 500 km olmak şartı ile 7 gün ve üzeri kiralamalarda, kontrat başına 4000 km ile sınırlıdır. Kilometre aşım ücreti araç grup bazında değişkenlik göstermekte olup detaylı bilgiyi rezervasyon merkezimizden veya ofislerimizden alabilirsiniz. Aylık araç kiralama hizmetinde kilometre kullanım hakkı 3000 km ile sınırlıdır.

Tüm gruplar için yapacağınız rezervasyonun kesinleşip, aracınızı alabilmeniz için finansal analizinizin* Budget kiralama kriterlerine uygun olması gerekmektedir.
*“Finansal analiziniz, KKB Kredi Kayıt Bürosu A.Ş. (kısaca ‘KKB’ veya ‘Kredi Kayıt Bürosu’) üzerinden T.C. kimlik numaranız ve T.C bankalarında kayıtlı olan GSM numaranız ile yapılabilmektedir. Sorgulamada bu bilgiler alındıktan sonra T.C bankalarında kayıtlı olan GSM numaranıza gönderilen mesajı onaylamanız gerekmektedir. İşbu sorgunun bilginiz ve açık rızanız dâhilinde yapıldığını ve http://www.kkb.com.tr/gizlilik-politikasi.aspx adresindeki bilgilendirmeyi okuyup anladığınızı kabul ve beyan etmektesiniz. KKB tarafından işbu sorgulama neticesinde işlenen üye bilgilerinin gizliliğini sağlanması hususunda Niv Otomotiv’in herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

Ödeme Koşulları

Ödeme şekli sadece kredi kartı olup nakit ödeme ve debit kart uygulaması bulunmamaktadır. Kredi kartı olmadan ofiste kira anlaşması açılamaz. Kira anlaşması kiralama esnasında açılır ve kanun ve uygulamalara göre düzenlenir. Gerçekleşecek kiralamalarda NivMotor Genel Kiralama Koşulları geçerlidir.

Kiralamanın sonunda oluşabilecek fatura tutarı farkı kiralama noktasında tahsil veya iade edilir. Kredi kartı sahibinin kiralama esnasında şahsen bulunması gerekmektedir. Başkasına ait kredi kartı ile kiralama yapılamaz.

Müşteri tarafından ibraz edilen kredi kartından, kiralanacak araç grubuna göre 500 – 2500 TL arasında depozit tahsilatı ya da ön provizyon blokajı yapılacaktır.Aylık kiralamalarda depozito bedeli, aylık kira bedelinin altdaki tabloda mevcuttur. Kiralama gerçekleştiren müşterimizin kredi kartı olmaması durumunda , yanındaki kişinin ehliyet ve yaş koşullarını sağladığı koşulda kendisine ait kredi kartı ile ödeme gerçekleştirebilir. Bu işlemde ek sürücü ücreti alınacaktır.

Depozito Bedelleri

  • A1 - B1 - C1 - Ç1 Grup (Renault Clio–Fiat Linea - Nissan Micra- Fiat Egea vb. araçlar) için 500 TL
  • D1 - E1 - F1 Grup ( Ford Focus – Renault Megane vb. araçlar) için 750 TL
  • I1 - G1  Grup( Volkswagen Golf vb.) için 1250 TL
  • H1 (Volkswagen Passat, vb.) için 1250 TL
  • J1 – K1 Grupları için (BMW 3 Serisi , Mercedes E Serisi vb.) için 2500 TL şeklinde uygulanacaktır.

Depozito ile ilgili tutarlar ve kriterler araç grubu bazında aşağıdaki tabloda belirtilmiştir.

 

DEPOZITO TUTAR (TL)

 

MIN. YAS

Ehliyet Yas Siniri

D1 750   21 Min. 1 yil
A1 500   21 Min. 1 yil
Ç1  500   21 Min. 1 yil
B1 500   21 Min. 1 yil
C1 500   21 Min. 2 yil
         
E1 750   23 Min. 2 yil
F1 750   23 Min. 2 yil
I1 1250   23 Min. 2 yil
G1 1250   23 Min. 2 yil
H1 1250   27 Min. 3 yil
J1 2500*   30 Min. 5 yil
K1 2500*   30 Min. 5 yil
         

Lüften Okuyunuz !

J2 – K2 araç grupları için 2500 TL tutarındaki depozito ödemesi FARKLI BANKALARDAN ŞAHSINIZA AİT İKİ AYRI KREDİ KARTI İLE YAPILMALIDIR.

Bu sebeple ödeme yapılacak kartda kira bedeline ek olarak yukarıdaki miktarları karşılayacak limit müsaitliğinin olması gerekmektedir. Depozito olarak tahsil edilen ya da bloke konulan tutar, kiralama bitiminde, varsa yukarıda belirtilen ek hizmet, güvence, yakıt, hasar, ceza vb. gibi rezervasyona dahil olmayan bedeller düşüldükten sonra, aynı karta iade edilecektir veya bloke kaldırılacaktır. Depozito iadeleri banka iç iletişiminden kaynaklı olarak iade işlemi yapıldıktan sonra 3-5 iş günü içerisinde kredi kartınıza yansımaktadır.